Hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici Mechanik provozu

Nabízíme:

* pracovní poměr v zahraniční společnosti
* místo působnosti Ostrava
* individuální zaškolovací a rozvojový program
* odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity
* zajímavou práci
náborový příspěvek 30.000 Kč

Požadujeme:

* VŠ (strojní zaměření)
* praxi v oboru
* znalost AJ na komunikativní úrovni
* znalost práce s PC na uživatelské úrovni (Excel, Word, PowerPoint a další, znalost SAP výhodou)
* analytické myšlení
* komunikační a interpersonální dovednosti
* ochota učit se novým věcem
* týmová spolupráce, samostatnost, aktivní přístup

Pracovní náplň:

* příprava, plánování a zajišťování strojní údržby a oprav výrobního zařízení: potrubí, tepelné výměníky, nádrže, čerpadla, kompresory, atd.
* koordinace jednotlivých dodavatelů údržby v oblasti strojních a stavebních prací
* zjištění a popis závady stroje nebo zařízení podle popisu uživatele, resp. vlastních zjištění, definice postupu opravy a vytvoření elektronické zakázky
* definice speciálních náhradních dílů a materiálu pro objednávku
* správa dokumentace (pasportů) svěřených zařízení

Termín nástupu dohodou.

Zaujala Vás tato nabídka?
Zašlete nám svůj životopis prostřednictvím formuláře.

Jak to všechno probíhá

Vše probíhá v poklidu a příjemné atmosféře. Úspěšní kandidáti se po vyřízení všech potřebných formalit seznámí s týmem a projdou si zaškolením, které jsou pro jejich pozici nezbytné.

Pošlete svůj životopis
Vyčkáte až Vás kontaktujeme
Přijdete na pracovní pohovor
Absolvujete prohlídku u lékaře
Podepíšete smlouvu
Začnete pracovat v BorsodChem

S kým se v průběhu pracovního pohovoru potkáte?

Mgr. Miroslava Jeřábková
Personální manažerka
  • +420 596 642 400

  • +420 602 183 358

  • miroslava.jerabkova(@)bc-mchz.cz

Mgr. Alexandra Pánková
Personalista
  • +420 596 642 405

  • +420 602 565 415

  • alexandra.pankova(@)bc-mchz.cz